Děkujeme za Váš zájem o stránky 941.cz, seznamte se, prosím, s podmínkami užití stránek.

Všechny www stránky na výše uvedené internetové doméně jsou určeny pouze k prohlížení. Pořizovatelem a provozovatelem těchto www stránek je fyzická osoba Pavel Šmerda, IČ: 64111725, která spravuje veškerý obsah těchto www stránek.

Copyright

Veškerá práva, která zde nejsou výslovně udělena, jsou vyhrazena. Jakékoliv užití těchto www stránek nad rámec stanovený v těchto podmínkách je možné pouze s výslovným souhlasem. Publikování, šíření či kopírování veškerého obsahu v jakékoliv podobě bez předchozího písemného nebo ústního souhlasu je zakázáno.

Uživatelé těchto stránek si mohou stáhnout nebo vytisknout jednu kopii všech materiálů na těchto stránkách pro osobní nekomerční použití. Nesmí však tyto materiály nijak upravovat, mazat či měnit jakákoliv autorská práva a obchodní známky.

Veškerý materiál na těchto stránkách je určen pouze pro legální použití v souladu s platnými právními předpisy. Žádné informace uvedené na těchto stránkách není dovoleno kopírovat, distribuovat nebo předávat firmám a třetím osobám pro komerční využití bez výslovného písemného nebo ústního souhlasu.

Výše zmíněné podmínky užití se nevztahují na volně dostupné fotografie a texty pod licencí Creative Common či jiné z volně šiřitelných licencí.

Další upozornění

Některé stránky na internetové doméně 941.cz odkazují i na jiné webové stránky. Neneseme žádnou odpovědnost za obsah těchto propojených internetových stránek a za ochranu dat, kterou používají.

Publikace a šíření

Publikování, šíření či kopírování veškerého obsahu www.941.cz je bez písemného souhlasu trestné.